Який знак клеїти після отримання прав?

Посвідчення водія – є документом, що дозволяє керувати транспортним засобом відповідної категорії. Для їх отримання необхідно пройти курси навчання в спеціалізованих установах, знайти початкові навички водіння і в остаточному підсумку просто не боятися сісти за кермо. Але як виділити себе в потоці руху досвідчених, досвідчених водіїв ? Знак водій-початківець, чи потрібен? Про дане і інші позначення поговоримо далі.

Поради водіям

Отримання прав, ще не означає, що ви досвідчений водій. Це лише тільки почав тривалого шляху навчання іншим нюансам, тонкощам водіння. Так, ви зважаєте повноправним учасником дорожнього руху, не дивлячись на всі спеціалізовані знаки, розміщені зазвичай на задньому склі автомобіля.Єдина відмінність від інших учасників дорожнього руху – недостатність досвіду. Перше і головне правило – не боятися і бути впевненим в собі. Якщо вас переслідує страх під час самостійного руху, для таких випадків рекомендують взяти кілька індивідуальних уроків водіння , що підвищують рівень кваліфікації і ступінь внутрішнього спокою. Дізнатися подробиці про дану послугу, можна перейшовши на сайт автошколи «Антарес» .

За своєму незнанню, водії позначають своє авто знаком «У» – навчальний транспортний засіб, що не заборонено законом, але зазвичай не рекомендуються інструкторами в автошколах.

Правильне рішення – знак 70 на машині . Про цей та інші знаки докладніше далі.

Різновид розпізнавальних знаків

Правила дорожнього руху, що діють на території України, включає 16 розпізнавальних знаків , серед яких:

– автопоїзд;

– глухий водій;

– діти;

– знак небезпеки;

– колона;

– лікар;

– таксі;

– шипи та інші.

Ми спеціально не включили в даний список, що цікавлять нас позначення, і зараз розберемося, який знак клеїти починаючому водієві.

Учбовий транспортний засіб

Автомобілі, які значаться на балансі будь-якої автошколи, мета яких навчити учнів їзді, повинні бути не тільки технічно справні, а й обладнані таким чином:

– наклейка на авто «У» – обов’язковий елемент, що показує, що автомобіль навчальний, управляється учнем – людиною, яка не володіє правами;

– додаткові педалі інструктора – педалі зчеплення і гальма, а в деяких випадках газу. Дані пристосування дають можливість інструкторові страхувати учня в разі аварійної або іншої непередбаченої ситуації;

– додаткове дзеркало заднього виду – інструктор точно так же, як і ви, повинен стежити за дорожньою обстановкою . Адже в разі ДТП, згідно із законом, відповідальність несе не учень, а саме інструктор.

Наклейки на авто для новачків, а саме – позначення навчального транспортного засобу, кріпляться ТІЛЬКИ на спеціально підготовлені машини автошкол. В іншому, закон не забороняє кріпити дані знак і на власний автомобіль, після отримані посвідчення водія. Не рекомендується проводити дану дію інструктора автошкіл!

Чому? Відповідь проста. Дане позначення просто вводить в оману інших учасників дорожнього руху. Якщо хтось вважає, що це навчальний автомобіль, і потрібно зменшити швидкість, т тим самим затримавши потік автомобілів. Інша частина водіїв в такому позначенні бачать своєрідну «червону ганчірку» і норовлять чомусь навчити власника цієї наклейки, тим самим поставивши під небезпеку себе та інших автомобілістів.

Повертаючись до ПДР і кодексу адміністра тивних порушень, наявність даного знаку на не навчальному автомобілі, жодним чином не карається. Характерне обставина просто «обманює» учасників дорожнього руху, що іноді може вилитися в несприятливі наслідки.

Так, якийсь знак клеїти після отримання прав?

Обмеження максимальної швидкості

Позначення «Обмеження максимальної швидкості», або як в народі звикли, – знак недосвідчений водій, є відповіддю на запитання, поставлене вище.

Звертаючись до правил дорожнього руху, дізнаємося, що дане позначення розміщується на транспортних засобах , керованими водіями зі стажем водіння ДО 2х РОКІВ!

Чи обов’язковий знак водій -початківець? Обов’язковий! Існує якесь покарання за відсутність даного позначення на авто, яким керує водій зі стажем менше 2-х років? НІ. Відсутність покарання за дану помилку є дивним, якщо не заглиблюватися в суть питання. Адже, тоді сенс від нього, і навіщо включати в ПДР знаки, зі словами «ОБОВ’ЯЗКОВО», якщо за його відсутність нічого не буде. Заглибимося.

Элементарная жизненная ситуация. Автомобилем управляє кілька людей. Законом обмеження не передбачені. В Україні потрібно мати при собі лише свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, страховий поліс. Повертаючись до описаної ситуації. Ви – водій-початківець, друга людина, водій з 10-ти річним досвідом. Навіщо йому обмежуватися в швидкості пересування, вішаючи даний знак. Адже будь-який поліцейський, має повне право, зупинити автомобіль з таким обмеженням, в разі перевищення швидкості .

Розпізнавальні знаки зазвичай є елементарною наклейкою, яку просто так зі скла не знімеш. І це лише один з варіантів, що пояснюють відсутність покарань за знак 70.

Незважаючи на все вищесказане. Будь-інструктор настійно рекомендує наявність позначення “70” на авто водія-початківця. Він не діє на інших «як червона ганчірка», але дає знати, що ви недосвідчені, але не в якому разі не знімає з вас відповідальність за те, що трапилося на дорозі . Найголовніша порада – уважність, відсутність страху під час керування автомобілем .

А чи потрібен знак початківець водій? Я вважаю – відповідь надано вище.

Підбиваючи підсумки

Підводячи підсумки, можна прийти до наступного. Якщо ви не впевнені в собі, ніяке позначення на скло вашого автомобіл я вам не допоможе, в такій ситуації краще замовити урок індивідуального водіння в автошколі «Антарес» в місті Нікополь. Ознайомитися з прайс-листом і послугами школи, можна перейшовши по посиланню.

В Україні існують 2 знака, які зазвичай плутають, і зміст яких схожий. Знак «У» – необхідний ТІЛЬКИ на навчальних автомобілях. «70» на склі вашої машини обов’язковий до використання, і можна внести правку від себе, по можливості, якщо ваш стаж не перевищує 2-х років! Але відсутність такого знака, не обкладається штрафом, тому вішати його чи ні – чисто індивідуальне рішення.

І якщо хочеш стати водієм, пам’ятай, двері автошколи «Антарес» завжди відкриті!

Теги
ЭНЦИКЛОПЕДИЯ ВОДИТЕЛЯ
Наверх