Проспект Трубників, 16

Вт
-
Пт
з 9-00 до 18-00
Сб
з 9-00 до 13-00
Старт групи
2023/01/30 18:00
До старту залишилось:

Поставити запитання

  Натискаючи на кнопку "Надiслати" я даю свою згоду на обробку персональних даних і приймаю умови угоди

  Керування автомобілем вже давно перестало бути чимось особливим. Автомобіль в 21м столітті – не примха і не вишуканість, а звичайнісінький засіб пересування. Громадський транспорт: маршрутні таксі, автобуси, тролейбуси, трамваї не завжди зручні і змушують підлаштовуватися під їх графік руху. Виходом з положення є особистий автомобіль. Перший крок для досягнення цієї мети – необхідність отримання водійського посвідчення. Курси водіння, вивчення правил дорожнього руху, здача внутрішнього іспиту і самого іспиту МВС – головні цілі навчання в автошколі Антарес міста Нікополь.

  Відвідуючи нашу автошколу в місті Нікополь ви не тільки опануєте правила дорожнього руху, але і навчитесь їх застосовувати на практиці. Успішне складання іспитів в МВС є кінцевою точкою навчання. Автокурси принесуть разом з водійським посвідченням набір необхідних навичок і знань для успішного керування автомобілем.

  Скільки коштує навчання на права?

  Автошкола Антарес надає можливість навчання за всіма існуючими видами категорій. Ознайомитися з вартістю можна перейшовши за посиланням. Курси на права включають в себе 2 види навчання: теорію і практику. Оплата може проводитися частинами протягом повного періоду навчання – 2 місяці.

  Як проходить практика в автошколі?

  Автопарк автошколи оснащений спеціально обладнаними авто. Наші автомобілі регулярно проходять ТО і завжди знаходяться в справному стані. Перше практичне заняття відбувається після освоєння початкової лекційної частини, достатньої для того, щоб сісти за кермо. Кілька перших практичних занять відбуваються на спеціальному автодромі. Тільки після цього учень виїжджає на дороги загального користування.

  Переваги автошколи «Антарес»

  Навчання в нашій автошколі має ряд переваг:

  – графік практичних заняття складається індивідуально;

  – школа водіння працює в 2 зміни: 10:00 – 13:00, 18:00 – 21:00. Учень особисто вибирає, в яку зміну йому ходити.

  – курси з водіння найчастіше відбуваються на популярних, спеціально обладнаних авто марки Daewoo.

  – навчання та підготовка до іспиту відбувається за квитками з сервісного центру МВС;

  – під час складання іспиту, оформленням і документацією займається викладач школи, який супроводжує вас на іспит;

  – інструктори з водіння ретельно пояснюють і розбирають різноманітні дорожні ситуації.

  Наша автошкола у Нікополі знаходиться за адресою пр. Трубників, 16. Запрошуємо всіх бажаючих навчитися водінню і отримати водійське посвідчення разом з нами!

  Наверх